Otrās adventes pasākumi Rīgā

02.12.2022 18:30 līdz 04.12.2022 20:00 Pievieno pasākumu

Foto autors: Rīgas domes Komunikācijas pārvalde


Piektdien, 2.decembrī, plkst.18.30 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē izskanēs jauktā kora “Skaņupe” koncerts, savukārt radošu nodarbju cienītāji no plkst.11.00 līdz 18.00 būs gaidīti darbnīcā Rīgas Porcelāna muzejā, kur ikviens varēs izgatavot porcelāna sniegpārslas, sveces un citus unikālus svētku suvenīrus dāvināšanai un rotāšanai. 

Savukārt sestdien, 3.decembrī, īpašs muzikālais uzvedums bērniem “Ziemeļbriedim pa pēdām” iepriecinās skatītājus un klausītājus Rīgas apkaimēs. Plkst.11.00 uzvedumu varēs vērot Anniņmuižas parkā, bet plkst.14.00 tas izskanēs Ēbelmuižas parkā. Ikkatrs tā apmeklētājs būs laipni aicināts doties rotaļās, dejot mūzikas pavadījumā un piedzīvot aizraujošu stāstu par to, kā Ziemeļbriedis kopā ar diviem lāčiem apceļo pasauli. 

Plkst.15.00 un 16.00 Latvijā zināmi mākslinieki apvienosies muzikālā performancē “Ziemassvētku tēja ar Sunny Groove Dixie” Sarkandaugavas kalna parkā. 

Svētdien, 4. decembrī, pilsētas centrā un apkaimēs izskanēs vairāki Otrās adventes svētku pasākumi. Plkst. 12.00 zvanu ansamblis “Campanella”, Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņu ansamblis un pūšamo instrumentu kvintets “Ziemassvētku prieks” muzicēs pie Bolderājās Mūzikas un mākslas skolas, savukārt plkst. 15.00 sanākušos priecēs koncertā pie Kultūras un atpūtas centra “Imanta”.

Plkst. 14.00 un plkst. 16.00 tradicionālie Adventa ieskaņas koncerti skanēs no Rātsnama balkona, savukārt plkst. 15.00 un plkst. 16.00 populāras Ziemassvētku melodijas priecēs klausītājus Ziedoņdārzā.

Plkst. 16.00 ar pasaku tēliem un Ziemassvētku vecīti tiks iedegta egle Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā, savukārt plkst. 17.00 Iļģuciemā notiks Ziemassvētku egles iedegšana un rūķu gājiens. Plkst. 16.00 svētku koncertā klausītājus koncertzālē “Ave Sol” priecēs jauktais koris “Laudate”, kamerkoris “Austrums,” un jauktais koris “Skaņupe”, bet vakara noslēgumā – plkst. 19.00 – duets Kristīne Pāže un Didzis Bordo pulcēs klausītājus kultūras centrā “Mazā ģilde”.

Šajā nedēļas nogalē darbu turpina arī Ziemassvētku tirdziņi. Dāvanas un svētku cienastu būs iespējams sarūpēt Ziemassvētku tirgū Kalnciema kvartālā, kā arī tirdziņos Doma laukumā un Esplanādē. 

  • Otrās adventes pasākumi Rīgā

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv