Pārventas svētki 2024

18.05.2024 12:00 līdz 18.05.2024 23:00 Pievieno pasākumu

Šī gada 18.maijā norisināsies jau labi zināmie Pārventas svētki, kas svin savus saldos 16! Sev tīkamas aktivitātes šeit atradīs ikviens – katrs varēs doties svētku pārgājienā, radoši izpausties, piedalīties pasākumos, klausīties koncertus un daudz ko citu.

Lai arī svētki oficiāli sākas 18. maijā, jau no 13. datuma norisināsies ieskaņas pasākumi Ventspils 3. pamatskolā, Pārventas pamatskolā, pirmsskolas mācību iestādēs un Pārventas bibliotēkā ar sportu, radošumu un tematiskiem pasākumiem. Savukārt 18.maijā 12.00 visi tiek aicināti ierasties uz svētku gājienu pie Pārventas pamatskolas. Gājienu jo krāšņāku padarīs pūtēju orķestris “Ventspils”.

Kam labāk patīk sportiskas aktivitātes, tie aicināti piedalīties futbola spēlēs sporta hallē “Pārventa” un futbola laukumā. Notiks starptautiskais bērnu futbola turnīrs. Tiem, kuri vēlas apmeklēt svētkus, bet negrib palaist garām nozīmīgu hokeja spēli, 13.20 būs iespēja vērot Pasaules čempionāta spēli (Latvija – Zviedrija) uz lielā ekrāna laukumā pie Pārventas bibliotēkas.

Pasākumu netrūks gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Piepūšamās atrakcijas, jāšana ar ponijiem, sporta spēles, radošās darbnīcas un orientēšanās spēles – izvēlieties, kas labāk patīk, un izklaidējieties!

Un, protams, mūzika, par ko gādās Pārventas pirmsskolu izglītības iestāžu mazo audzēkņu priekšnesumi, skolu audzēkņu muzikālās programmas, pasākuma vadītāja un pārventnieka Daniela Širmaņa muzikāls sveiciens. Uzstāsies arī Emīlija Bērziņa, grupa “Dziļi violets”, bet 18.00 apmeklētājus gaidīs Pārventas bibliotēka, kur notiks diriģentes un mūziķes Gintas Rūses radošais koncerts ar jauktā kora “Kaiva” un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņu dalību

Svētku vakarā līdz ar tumsas iestāšanos Pārventas bibliotēkas logos, mijoties gaismām, dejotāju ēnām un mūzikai, sagaidāma mūsdienu deju studijas “Prieks” īpaši gatavota izrāde. Pēc abiem izrāžu priekšnesumiem, kuru sākums plkst. 22.00 un plkst. 22.30, ikviens varēs pakavēties atmiņās fotokonkursa “Pārventa – saldās atmiņas” lielizmēra projekcijās.

Aicināti visi, kas vēlas aizvadīt šo dienu ar dažādām aktivitātēm un labām emocijām!

  • Pārventas svētki 2024

Atrašanās vieta:

Adrese: Pārventa

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv