Pastaiga "Kultūras kanona vērtības Rīgā"

15.08.2020 12:00 līdz 15.08.2020 18:00 Pievieno pasākumu
15. augustā plkst. 12.00; 13.00; 15.00; 16.00 notiks Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizēta pastaiga "Kultūras kanona vērtības Rīgā". Pastaiga paredzēta gan ģimenēm ar bērniem, gan citiem interesentiem, un tā rosina uzzināt ko jaunu par Rīgas vēsturi, LNB dārgumiem un Latvijas kultūras kanonu.

Palūkojoties apkārt Rīgas pilsētvidē, mēs redzam ierastas ēkas, ielas, objektus, taču uzzinot konkrētu vietu stāstus, tās kļūst mums tuvākas. Ar laiku ieraugām, ka daudz kas ir savstarpēji saistīts, tas māca mūs domāt kopsakarībās. Kopā ar ekskursijas vadītāju dalībnieki aplūkos labi zināmas Rīgas vietas no pavisam cita skatupunkta. Katrā pieturā dalībnieki ne tikai uzzinās kultūrvēsturiskus faktus, bet arī tiks iepazīstināti ar kādu grāmatu, aktīvi līdzdarbojoties, atbildot uz vadītāja jautājumiem vai veicot kādu uzdevumu.

Lai ievērotu drošības prasības, dalībniekiem jāpiesakās ekskursijai līdz 13. augustam, rakstot uz e-pastu liva@gramatizdeveji.lv. Katras ekskursijas ilgums ir pusotra stunda. 

Vairāk informācijas - facebook.com/kulturaskanons un lnb.lv
  • Pastaiga "Kultūras kanona vērtības Rīgā"

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Esplenāde, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv