Restorānu nedēļa "Svētki tavā šķīvī"

09.05.2022 10:00 līdz 15.04.2022 23:00 Pievieno pasākumu
No 9. līdz 15. maijam gardēži aicināti apmeklēt restorānus Jelgavā un Jelgavas novadā, lai izbaudītu izsmalcinātu ēdienu, atklātu jaunas garšas un novērtētu pavāru meistarību. Restorānu nedēļas devīze – "Svētki tavā šķīvī".
Kā informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs, Jelgavā gardēžus gaidīs divi restorāni – "Pilsētas elpa" Pasta salā 1 un "Panorāmas skati" Akadēmijas ielā 1. Īpašs piedāvājums būs arī Jelgavas novada restorāniem "Aitiņlauvas" Valgundes pagastā, "Masti Grill&Chill", "Famille" un bāram "Meka" Ozolniekos.
Katrs piedāvās savu unikālo ēdienkarti, kas būs pieejama tikai Restorānu nedēļas laikā. Šogad tās veidošanā galvenais uzsvars likts uz pavāru meistarību, neaizmirstot, ka maijs ir pilsētas svētku mēnesis un svētki var būt arī šķīvī. Katra ēdināšanas uzņēmuma īpašajā piedāvājumā plānotas divu veidu uzkodas, divu veidu pamatēdieni, veģetārs ēdiens un deserts. Organizatori informē, ka Restorānu nedēļas piedāvājumu varēs nobaudīt par speciālo cenu – 24 eiro par divu kārtu maltīti vai 28 eiro par trīs kārtu maltīti.
Ieinteresējot par šo pasākumu, jau aprīļa beigās plānoti konkursi sociālajos tīklos, kas sniegs iespēju laimēt dāvanu karti kādā no restorāniem. Restorānu nedēļas aktualitātes būs pieejamas Jelgavas reģionālā Tūrisma centra sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram" un mājaslapā www.visit.jelgava.lv, kā arī restorānu sociālo tīklu "Facebook" un "Instagram" profilos.
  • Restorānu nedēļa "Svētki tavā šķīvī"

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Jelgava

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv