Spāņu un latino grupa LOS NENS / Muzikāls ceļojums PASION ESPANOLA

26.09.2020 18:00 līdz 26.09.2020 19:30 Pievieno pasākumu
Spāņu un latino grupa “Los Nens” / muzikāls ceļojums “Pasión española”

Grupa “Los Nens” ir unikāla spāņu un latino mūzikālā apvienība, kuras solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir cēlies no Madrides, bet Latviju uzskata par savu otro dzimteni un jau vairāk kā 10 gadus iepazīstina ar Spānijas un citu spāniski runājošo zemju kultūrām.

Savā koncertprogrammā “Pasión española” grupa ir iekļāvusi dziesmas spāņu valodā, kas aizvedīs klausītāju muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Būs iespēja baudīt autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī trompete un trombons.

Pirmajā daļā grupa dosies uz Spāniju un iepazīstinās ar pašu spāņu iecienītākajām dziesmām, kas raksturīgas dažadiem šīs valsts reģioniem un kuras mēdz dziedāt gandrīz katra spāņu ģimene. Šajā koncertprogrammas daļā varēs dzirdēt mūzikas stilu dažādību – gan basku folkmūzikas skanējumu, gan soul, kā arī katalāņu rumba-flamenco, kurai īpašu dzirksteli piešķirs flamenko deju kluba “DUENDE” dejotājas.

Koncerta otrā daļa būs veltīta latino ritmiem - kubiešu salsa, meksikāņu bolero, čačača un latīņamerikāņu folk. Izskanēs pasaulslavenās dziesmas no kubiešu grupas “Buena Vista Social Club” repertuāra, kā arī citas pazīstamas un iemīļotas latīņamerikāņu melodijas. Kaislīgo latino enerģiju palīdzēs uzburt dejotājas Macue Kasteljano (Matsue Castellano) no Kubas un Vanesa Rufino no Brazilijas.

Koncerta īpašie viesi: perkusionists un andu flautu meistars Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles, pazīstamais latviešu džeza trombonists Lauris Amantovs un trompetists Normunds Piesis.

Grupas sastāvā:
Solo vokāls, stabule: Havjers Fernandess Kruss
Spāņu ģitāra: Aleksandrs Kuzmins
Bass: Ivars Daukšts
Bungas, kahons: Tonny Gella
Perkusijas, andu flautas: Migels Ernandess Hiraldi
Perkusijas: Aleksandrs Losevs
Trombons, akordeons: Lauris Amantovs
Trompete: Normunds Piesis

Dejotājas:
Flamenko deju klubs “DUENDE”
Macue Kasteljano (Matsue Castellano) /Kuba/
Vanesa Rufino /Brazilija/

Biļetes no 5-15 EUR bilesuparadize.lv
  • Spāņu un latino grupa LOS NENS / Muzikāls ceļojums PASION ESPANOLA

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Talsu tautas nams - Lielā iela 19/21, Talsi

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv