TOMMY EMMANUEL, c.g.p.

23.10.2020 19:00 līdz 23.10.2020 21:00 Pievieno pasākumu
23. oktobrī plkst. 19.00 Hanzas peronā uzstāsies viens no visu laiku izcilākajiem akustiskās ģitārspēles ģēnijiem Tomijs Emanuels, c.g.p. (sertificēts ģitārists). 

Tomijs Emanuels izceļas ar leģendāru pirkstiņspēles (fingerstyle) tehniku, kurai raksturīga pavadījuma un melodijas spēlēšana vienlaicīgi. Emanuela pirksti neticamā ātrumā pārvalda ģitāras stīgas, taču tikpat ātri spēj pārvērsties mierīgās, intīmās melodijās. Tomijs Emanuels ir ļoti augstu novērtēts ģitārists gan starp profesionāļiem, gan ikdienas mūzikas baudītājiem. Ēriks Kleptons reiz teicis, ka Tomijs Emanuels ir labākais ģitārists, kādu viņš jebkad ir dzirdējis. 

Tomijs Emanuels savas karjeras laikā ir uzstājies ar leģendāriem mūziķiem, kā, piemēram, Čets Atkins, Ēriks Kleptons, Sers Džordžs Martins, Henks Mārvins, Džo Velšs, Stīvijs Vonders, Noukijs Edvards no "The Ventures", Less Pols, Kīts Urbans, un arī ar Leksingtonas, Dortmundas un Rietumaustrālijas simfoniskajiem orķestriem. Kā arī spēlējis Sidnejas 2000. gada Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā. 

Biļetes: bilesuserviss.lv 
Vairāk informācijas: hanzasperons.lv
  • TOMMY EMMANUEL, c.g.p.

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Hanzas Perons - Hanzas iela 16A, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv