BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus

  • BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus

Publicēts: 11:25 26.10.2018 Pievieno notikumu

Š.g. 2. novembrī VEF Kultūras pilī norisināsies ikgadējais Baltic Real Estate Leaders jeb BREL forums, kas veltīts nekustamā īpašuma nozarei un tās aktuālākajām tendencēm. Foruma ietvaros Rīgā jau tradicionāli viesosies vadošie industrijas eksperti, uzņēmēji un investori no Baltijas un citām Eiropas valstīm, lai runātu un diskutētu par dažādiem nozīmīgiem ar nozari saistītiem jautājumiem un izaicinājumiem, kā arī prognozētu tās turpmāko attīstību un veicinātu izpratni par ārvalstu investīciju piesaisti. Šogad BREL programma padziļināti pievērsīsies gudrai pilsētvides plānošanai, mazumtirdzniecības jomas aktualitātēm, kā arī nākotnes tehnoloģiju attīstībai.

 

Viena no foruma galvenajām lektorēm, kura atklās BREL pirmo sesiju, ir Dānijas arhitektūras biroja Gehl Architects partnere un izpilddirektore Henriete Vamberga (Hanriette Vamberg), kura stāstīs par iedzīvotājiem draudzīgu pilsētu izveidi, minot reālus pilsētvides pārveides projektus un uzlabojumu stratēģiju piemērus, kuru pamatā ir cilvēku ikdienas paradumu izpēte. Par talantu un investīciju piesaisti pilsētām, kas kalpo par paraugu citiem Eiropas reģioniem, runās uzņēmuma Colliers International reģionālais vadītājs EMEA valstīs Demians Haringtons (Damian Harrington), savukārt par biznesa aizsākšanu Baltijas tirgū, kā arī ar šo procesu saistītajiem izaicinājumiem un izaugsmes iespējām savu skatījumu paudīs Nepi Rockcastle investīciju vadītājs Gijs Klomps (Gijs Klomp) no Nīderlandes. Viņš apskatīs Baltijas tirgus galvenās priekšrocības un mazumtirdzniecības nozares aktualitātes, pievērsīsies Centrālās un Austrumeiropas klasteru piedāvātajām iespējām un stāstīs par procesu juridisko pusi dažādās šī reģiona valstīs.

 

Tēmai par darba vides straujo attīstību un pārmaiņām, uzsverot konstantas produktivitātes, inovāciju un talantu piesaistes būtisko lomu, pievērsīsies Somijas nekustamo īpašumu firmas Technopolis izpilddirektors Kīts Silverangs (Keith Silverang). Uzņēmuma Schneider Electric izpilddirektore Baltijā Sovi Rajamaki (Sohvi Rajamäki) foruma ietvaros stāstīs par komerciālo nekustamo īpašumu nākotnes tendencēm, t.sk. par “zaļo ēku” standartiem, uz aktīvu darbību fokusētām darba vietām, lietu interneta ietekmi uz ēku būvēšanas un uzturēšanas politiku. Visbeidzot, par tradicionālo tirdzniecības centru nākotni un digitalizācijas ietekmi uz patērētāju paradumiem ar informatīvu lekciju uzstāsies tirdzniecības platību vadības kompānijas Metro ECE Center management pārstāvis Zulfukars Tosuns (Zulfukar Tosun) no Vācijas.


  • BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus

  • BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus

  • BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv