Inbank grupa noslēdz finanšu gadu ar rekordlielu peļņu, stiprinot līdzšinējās tirgus pozīcijas

  • Inbank grupa noslēdz finanšu gadu ar rekordlielu peļņu, stiprinot līdzšinējās tirgus pozīcijas

Publicēts: 16:30 11.03.2019 Pievieno notikumu

Inbank Latvia, Igaunijas kredītiestādes Inbank grupas uzņēmums, aizvadītajā gadā sasniedzis līdz šim augstākos peļņas un izaugsmes rādītājus kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijas tirgū 2015. gadā. Kā vēsta jaunākie finanšu dati, savas pozīcijas Inbank grupa pārliecinoši stiprinājusi arī citās valstīs, uzrādot 9,3 miljonus lielu peļņu un turpinot pilnveidot arī piedāvāto pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Inbank grupas izaugsmes rādītāji pieauguši par vairāk nekā 25% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, un uzņēmums paredz stabilu izaugsmi ašogad.

Pašlaik Inbank grupas uzņēmumi piedāvā savus pakalpojumus klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, kur 2018. gadā kopumā kredītos izsniegti 204 miljoni eiro, pārsniedzot iepriekšējā perioda rādītājus par 60%, kas finanšu sektora augstās konkurences apstākļos ir vērā ņemams rezultāts. Inbank grupas aizdevumu portfelis audzis par 143%, sasniedzot 225,6 miljonus eiro, turpretī kompānijas noguldījumu portfelis gada laikā palielinājies par 153%, pērnā gada nogalē sasniedzot jau 240,2 miljonus eiro. Inbank grupas kopējais apgrozījums 2018. gadā bijis 318 miljoni eiro, un visstraujākā izaugsme bija vērojama tieši Igaunijā.

Latvijas tirgū kompānijas pārdošanas rezultāti pērn pieauguši teju divas reizes, sasniedzot 16,4 miljonus eiro un pārliecinoši apsteidzot iepriekšējās prognozes, savukārt aizdevumu portfelis ir palielinājies par 1,4 reizēm, sastādot gandrīz 20 miljonus eiro, liecina nupat publiskotie Inbank grupas gada pārskata dati. Arī aktīvo sadarbības partneru skaits Latvijā pērn audzis par 69%. Līdz ar valsts kopējo ekonomisko izaugsmi situācija finanšu jomā ir kļuvusi stabilāka, kas veicina arī atbildīgāku un pārdomātāku sabiedrības attieksmi pret tādiem finanšu pakalpojumiem kā patēriņa kredīts, t.sk. patēriņa kredīts auto iegādei un preču iegāde uz nomaksu.

Latvijas tirgū mēs šogad koncentrējamies uz jaunu un klientiem īpaši pievilcīgu finanšu risinājumu izstrādi, kā arī vēlamies vēl ciešāk sadarboties ar mūsu sadarbības partneriem ar dažādu pārdošanas kanālu palīdzību, padarot finanšu aizdevumus vēl ērtākus, pieejamākus un pārdomātākus. Inbank galvenā vērtība ir lietu funkcionalitāte - fokuss uz vienu produktu grupu, izcila klientu pieredze un procesu vienkāršošana, kam pamatā ir mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi. Kompānijas mērķis ir turpināt straujo izaugsmi un stratēģiski stiprināt tirgus pozīcijas, kļūstot par stabilu finanšu sektora spēlētāju arī turpmākajos gados,” komentē Inbank Latvia valdes priekšsēdētājs Ģirts Lediņš.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv