Jelgavā notiks mācību gada atklāšanas pasākums “ZinīBUMS”

  • Jelgavā notiks mācību gada atklāšanas pasākums “ZinīBUMS”

Publicēts: 10:14 24.08.2017 Pievieno notikumu

Pēc pirmās skolas dienas skolēni aicināti plkst. 17.00 doties uz Pasta salu, lai kopīgi nosvinētu jaunā mācību gada sākumu pasākumā “ZinīBUMS”. Līdz plkst. 19.00 ikviens varēs piedalīties dažādās izglītojošās un radošās aktivitātēs, bet pēc tam turpināt svinības kopā ar grupām “Transleiteris” un “Augša”. Savukārt plkst. 16.00 pie Mītavas tilta – Jāņa Čakstes bulvārī 7 atklās pirmā grafiti mākslas festivāla “Spēka zīmes Latvijai” lielformāta sienas gleznojumu, ko veidojis mākslinieks Dainis Rudens.

Darbnīcas būs sadalītas astoņos mācību stundu blokos – Mūzika, Brīvstunda, Vēsture, Veselība, Mājturība, Sports, Starpbrīdis un Māksla –, kur katrā no tiem, zinātkāros skolēnus sagaidīs cits uzdevums: krustvārdu mīklas minēšana, zīmēšana, dažādu puzļu likšana, spēle ar jautājumiem par ceļu satiksmes drošības noteikumiem u.c.

Skolēniem būs iespēja pašiem izgatavot mūzikas instrumentus, iesaistīties improvizācijas teātra spēlē, kā arī būs iespēja apskatīt policijas dienesta automašīnas ekipējumu. Savukārt pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs sagatavotas Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa kontūras, kuras izkrāsojot, katrs varēs paņemt līdzi uz mājām. Bērnus sagaida arī fiziskas aktivitātes, kā, piemēram, šķēršļu josla ar dažādu sporta veidu elementiem – basketbola, vieglatlētikas, akrobātikas, futbola u.c.

Par katru izpildīto uzdevumu dalībnieki saņems zīmodziņu, sakrājot visus, tos varēs apmainīt pret kādu suvenīru un piedalīties izlozēs par lieliskām balvām, kuras būs sarūpējuši darbnīcu organizatori.

Darbošanos un aktivitātes nodrošinās Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola, JPPI “Jelgavas pašvaldības policija” Jelgavas bērnu bibliotēka “Zinītis”, mācību centrs “BUTS”, apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai”, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, Jelgavas Jaunais teātris u.c.

No plkst. 17.00 uz Pasta salas estrādes skatuves apmeklētājus priecēs programma ar muzikāliem priekšnesumiem, kuros piedalīsies popgrupa „Noslēpums”, grupa “On My Way” un Bērnu un jauniešu mūzikas kluba audzēkņi. Plkst. 19.00 uzstāsies “Transleiteris” un plkst. 20.00 – “Augša”.  Pasākuma izskaņā – dejas līdz pat plkst. 23.00 ar DJ Raitis Boss.

Dalība darbnīcās un ieeja koncertos bez maksas.

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv