Kā sakrāt naudu studijām?

  • Kā sakrāt naudu studijām?

Publicēts: 11:19 22.09.2016 Pievieno notikumu
Kā sakrāt naudu studijām?
Ikviens, kurš ir studējis par maksu, zina, cik grūti ir sarūpēt to naudas summu, kas ir nepieciešama ne vien studiju kredīta atmaksai, bet arī dzīvošanai un, neliegsimies, arī nelielai uzdzīvošanai, lai viss, kas paliktu atmiņā, beidzoties studiju gadiem, nebūtu tikai mācības vien. Ja jūs vēl tikai plānojat uzsākt savas studiju gaitas un jums tam ir nepieciešama nauda, mēs jums varam palīdzēt. Iepazīstieties ar turpinājumā uzskaitītajiem padomiem, kas palīdzēs jums ātrāk sakrāt studijām nepieciešamo naudas summu, palīdzot arī izvairīties no tādiem aizdevumiem kā ātrie kredīti un ļaujot nodoties patīkamajam studiju procesam, nevis sūrajai un grūtajai studiju kredīta atmaksai.
Strādājiet pusslodzes darbu
Mūsdienās arvien vairāk jauniešu meklē darba iespējas, kas ļautu tiem nopelnīt vismaz kaut kādu naudu, lai iegūtu zināmu finansiālo neatkarību no vecākiem. Kamēr jums vēl nav konkrētas izglītības un darba pieredzes, un jūsu prasības attiecībā uz darba tirgu vēl ir piezemētas, jūs varat strādāt teju jebkurā jomā. Pats būtiskākais ir fakts, ka jūs, kuriem vēl nav augstākās izglītības un darba pieredzes, pieņem darbā un maksā algu. Jums ir plašas izvēles iespējas – atliek vien atrast darbu, kur darba devēja prasības sakritīs ar jūsu kompetencēm. Meklējiet un mēģiniet, lai saprastu, kas jums interesē, kas jums patīk, kas jums padodas utt., tādējādi iegūstot darba pieredzi, kas vēlāk, kad būsit nopietna darba meklējumos, var jums ļoti palīdzēt.
Atveriet bankas kontu
Šķiet, bankas konts ir labākā vieta, kur krāt naudu. Protams, mūsdienās nav grūti izdabūt naudu arī no bankas konta, kad tā ir nepieciešama, tomēr tas ir ievērojami sarežģītāk un laikietilpīgāk nekā izņemt naudu, piemēram, no krājkases vai kādas citas vietas, kas atrodas rokas stiepiena attālumā. Tā kā cilvēks pēc dabas ir slinks, un naudas izņemšana no bankomāta nav tik vienkārša kā naudas izņemšana no krājkasītes, tad naudas summai bankas kontā vajadzētu arvien pieaugt. Protams, mūsdienās teju visur var norēķināties arī ar karti, tādēļ skaidras naudas izņemšana no bankomāta ir nepieciešama vien retos gadījumos, bet, kā rāda pieredze, norēķinoties ar bankas karti, cilvēki iztērē mazāk nekā norēķinoties ar skaidru naudu.
Nekrītiet panikā
Nav noslēpums, ka mūsdienās studēt nav lēts prieks. Studijas pašas par sevi ir dārgas, par dzīvošanas izmaksām, kas jāsedz studiju laikā, nemaz nerunājot. Šī iemesla dēļ iekrāt naudas summu, ar kuru nomaksāt visu studiju maksu, ir ļoti grūti. Lieki piebilst, ka kādā brīdī tas var radīt paniku. Lai vai kā, nekrītiet panikā – mēģiniet sakrāt naudu vismaz pirmajam studiju gadam. Laiks ies, un gan atnāks arī jūsu iespēja pelnīt vairāk, sniedzot iespējas sakrāt nepieciešamo naudas summu ātrāk un efektīvāk.
Piesakieties studiju kredītam
Neskatoties uz to, ka iepriekšminētie padomi tika sniegti, lai jūs sakrātu naudu studijām bez nepieciešamības aizņemties kredītu, tostarp tādus aizdevumus kā atrie krediti ar negativu kreditvesturi, nereti vienīgā iespēja ir aizņemties studiju kredītu. Studiju kredītam, atšķirībā no visiem citiem aizdevumiem, ir viena priekšrocība – to var sākt atmaksāt tad, kad esat beiguši studijas un esat sākuši strādāt algotu darbu. Protams, arī studiju laikā ik mēnesi nākas maksāt noteiktu naudas summu, tomēr tā ir tik niecīga, ka pat studenti to īpaši nejūt. Studiju kredīts ir īpaši pielāgots studentiem, to vēlmēm un vajadzībām, jo, kā jau pieminēts, studiju laikā nākas maksāt ne tikai par studijām, bet arī par dzīvošanu. Valda uzskats, ka studentiem nekad nav naudas, jo tiem ar esošajiem līdzekļiem ir jāsamaksā gan par studijām, gan par dzīvošanu. Balstoties uz šo uzskatu, ir radīts arī studiju kredīts – studiju laikā maksājumi ir pavisam nelieli, lai studenti neizjustu vēl lielāku naudas trūkumu un tā dēļ nepamestu studijas.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv