Lattelecom ieņēmumi sasniedz 142,6 miljonus eiro

  • Lattelecom ieņēmumi sasniedz 142,6 miljonus eiro

Publicēts: 12:27 20.10.2016 Pievieno notikumu
Lattelecom grupas ieņēmumi šī gada deviņos mēnešos pieauguši par 3% jeb 3,9 miljoniem eiro, sasniedzot 142,6 miljonus. Trešais ceturksnis uzrāda pozitīvu tendenci televīzijas pakalpojumu jomā, kas augusi par 6%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Tostarp ir divkāršots Lattelecom interneta televīzijas lietotāju skaits, pateicoties Shortcut aplikācijas ieviešanai šī gada jūlijā.
 Palielinās arī datu centru biznesa ieņēmumi, 2016. gada pirmajos deviņos mēnešos pieaugot par 23%. Izvēršot datu centru pakalpojumu eksportu, 13. oktobrī Lattelecom un Ukrainas lielākais fiksēto sakaru un interneta operators Ukrtelekom noslēdza vienošanos par sadarbību Ukrainas tirgū. Turpmāk Ukrtelekom vietējiem uzņēmumiem nodrošinās iespēju nomāt Lattelecom virtuālo serveri un "mākoņa" datu centru (IaaS) vienā no aizsargātākajiem datu centriem Ziemeļeiropā Dattum.
“Īpaši lepojamies ar televīzijas un video satura aplikāciju Shortcut, kas sniedz iespēju iemīļotākos seriālus un filmas skatīties jebkurā laikā un vietā. Skaļāk nekā jebkad esam pieteikuši sevi sporta satura jomā, Lattelecom televīzijā un aplikācijā Shortcut piedāvājot labāko basketbolu – iespēju tiešraidē vērot mūsu basketbolistu sniegumu Olybet Latvijas basketbola līgas, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA), Spānijas augstākās līgas (ACB), VTB Vienotās līgas un FIBA Čempionu līgas spēlēs,” uzsver Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.  
Salīdzinot ar pērnā gada pirmajiem 9 mēnešiem, šogad ir divreiz pieauguši reklāmas izvietošanas ieņēmumi Lattelecom kanālos un trīskāršoti attālinātās datu nolasīšanas pakalpojuma – telemetrijas – ieņēmumi.
Lattelecom mazumtirdzniecības ieņēmumus trīskāršot ļāvusi pieaugošā interese par dalītā maksājuma pakalpojumu privātajā un biznesa segmentā, kā arī veikalu tīkla paplašināšana, vasarā atverot jaunus Lattelecom veikalus Cēsīs un Dobelē.
Lattelecom grupa piedāvā elektroniskās saziņas risinājumus mājsaimniecībām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī korporatīvajiem klientiem. Lattelecom grupā ir uzņēmumi – Lattelecom, Lattelecom BPO, Citrus Solutions, Lattelecom Technology, Media 360 un Baltijas Datoru akadēmija. Lattelecom pieder arī 23% SIA Latvijas Mobilais Telefons daļu.
Lattelecom pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam TeliaCompany meitasuzņēmumam Tilts Communications (49%).
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv