Organizāciju TechChill turpmāk vadīs Kristīne Korņilova

Publicēts: 14:36 08.03.2018 Pievieno notikumu
Organizāciju TechChill turpmāk vadīs Kristīne Korņilova

Nevalstisko bezpeļņas organizāciju TechChill, kas plašākai sabiedrībai pazīstama kā Baltijas vadošās jaunuzņēmumu konferences organizatoru komanda, turpmāk vadīs izpilddirektore Kristīne Korņilova. Organizācija visa gada garumā turpinās strādāt pie jaunuzņēmumu atbalsta, ieviešot arī vairākas jaunas iniciatīvas. Līdzšinējā vadītāja Marija Ručevska paliks organizācijas valdē.

Konference TechChill ir Latvijas jaunuzņēmumu kopienas pārstāvju iniciatīva, kas aizsākās pirms 7 gadiem līdz ar Latvijas pirmās un lielākās jaunuzņēmumu kopienas TechHub Riga dibināšanu. Pasākuma mērķis bija piesaistīt Latvijai ārvalstu investoru interesi, iedvesmot jaunuzņēmumu dibinātājus ar pieredzējušu uzņēmēju un ekspertu pieredzes stāstiem un reizi gadā pulcēt kopienas pārstāvjus. 

Attīstoties jaunuzņēmumu videi un pieaugot investoru un mediju interesei par Baltijas valstu jaunuzņēmumiem, arī TechChill konference pēdējos trīs gados strauji attīstījusies. No dažiem simtiem apmeklētāju pasākums audzis līdz Baltijas līmeņa pasākumam divu dienu garumā, kas šī gada februārī pulcēja jau teju divus tūkstošus dalībnieku, tādējādi veicinot Latvijas starptautisko atpazīstamību. 

Pēdējā gada garumā organizācija aktīvi iniciējusi sadarbību ar partneru organizācijām, pasākumiem, investoriem un medijiem visā pasaulē, veidojot kontaktus, kas palīdzētu Latvijas jaunuzņēmumiem un dibinātājiem. Pateicoties TechChill, par Latvijā radītām idejām aktīvi stāstīts starptautiskajos medijos, turklāt ir organizētas arī jaunuzņēmumu delegācijas, pasākumi un tikšanās ar investoriem citās valstīs. Organizācija aktīvi iesaistījusies arī sabiedrības un jaunās paaudzes izglītošanā, tai skaitā organizējot vieslekcijas augstskolās, izglītojošas diskusijas par jaunuzņēmumu tēmām un citas aktivitātes ciešā sadarbībā ar nozares partneriem.

“Mēs ticam, ka TechChill starptautiskie kontakti spēj dot lielu pienesumu Latvijas jaunuzņēmumiem - veidojot produktus globālam tirgum, pazīšanās ar potenciālajiem klientiem, investoriem un industrijas speciālistiem spēlē lielu lomu. Šogad turpināsim veiksmīgi iesāktos projektus un vienlaikus plānojam ieviest arī vairākas jaunas iniciatīvas, kuru vienojošais mērķis būs aktīvāk sastrādāties ar jaunuzņēmumu dibinātājiem un veicināt Latvijas jaunuzņēmumu vides atpazīstamību. Organizācijai augot, ne mazāk svarīgi ir strādāt pie organizācijas iekšējās kultūras attīstīšanas un pietuvināšanas jaunuzņēmumiem - vēlos, lai jaunie censoņi, kas iesaistās TechChill organizēšanā, turpinātu strādāt šajā industrijā ilgtermiņā nu jau ar globālu perspektīvu, pieredzi industrijā un starptautisku kontaktu tīklu,” stāsta TechChill vadītāja Kristīne Korņilova. 

Kristīne ir bijusi daļa no TechChill vadības komandas jau vairāk nekā 3 gadus, un viņai ir plaša pieredze jaunuzņēmumu nozarē vairāku gadu garumā. Kristīne iepriekš vadījusi apmaiņas programmu uzņēmējiem “Startupreneurs” un guvusi pieredzi kā projektu vadītāja gan TechHub Riga, gan arī īstenojot Startup Wise Guys akseleratora programmas Tallinā un Rīgā. 

Nevalstiskās organizācijas valdē turpinās darboties līdzšinējā TechChill organizācijas vadītāja un līdzdibinātāja Marija Ručevska, Latvijas pirmās un lielākās jaunuzņēmumu kopienas TechHub Riga līdzdibinātāji investīciju fonda Change Ventures vadošais partneris Andris K. Bērziņš un jaunuzņēmuma Dripit.io dibinātājs un vadītājs Ernests Štāls, kā arī komunikāciju aģentūras Ethos vadītāja un Latvijas Startup asociācijas valdes locekle Līva Pērkone. 

Organizācijas gada lielākais notikums, nākošā jaunuzņēmumu iedvesmas konference TechChill, norisināsies 2019. gada 21. un 22. februārī VEF Kultūras pilī, kad tā gaidāma jau astoto reizi. Konferences mērķis nākošajam gadam ir saglabāt apmeklētāju apjoma griestus, vienlaikus paaugstinot starptautisko jaunuzņēmumu un investoru proporciju apmeklētāju rindās.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv