Pārņemot franšīzes vadību, “Apollo Grupa” atvērs jauna koncepta KFC restorānu “Akropolē”

  • Pārņemot franšīzes vadību, “Apollo Grupa” atvērs jauna koncepta KFC restorānu “Akropolē”

Publicēts: 12:01 08.07.2019 Pievieno notikumu

Šī gada jūlijā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” durvis vērs jaunā koncepta KFC (“Kentucky Fried Chicken”) restorāns, kas būs jau otrā šī tīkla filiāle Rīgā. Franšīzes jaunie īpašnieki, Igaunijas kompānija “Apollo Grupa”, kam pieder arī vairāki citi Baltijā veiksmīgi zīmoli, restorāna apmeklētājiem sola vēl nebijušu klientu servisa pieredzi, un jau tuvāko gadu laikā KFC restorānu skaitu Latvijā plānots trīskāršot. Šobrīd uzņēmums aktīvi meklē jaunus darbiniekus, kuri pēc profesionālu apmācību iziešanas jau drīzumā aizpildīs kādu no daudzajām darba vietām.

Jaunā restorāna interjers tiks ieturēts modernā stilā un gaišos toņos, tajā pašā laikā iemiesojot KFC raksturīgās klasiska amerikāņu dainera vērtības. Tajā paredzētas 75 sēdvietas, ko papildinās digitālās ēdienkartes, pašapkalpošanās kases un bezmaksas atkārtotās dzērienu uzpildes stacijas. Papildus KFC slavenajiem vistu spārniņiem restorāna ēdienkartē būs pieejami arī dažādi citi plaši iecienīti ēdieni, sākot no uzkodām un sviestmaizēm līdz cāļa gaļas maltīšu groziem un desertiem, kas pagatavoti, izmantojot rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas un ievērojot augstākās kvalitātes standartus.

Zīmīgi, ka, rūpējoties par KFC zīmola attīstību Baltijas reģionā, turpmāk KFC restorānu tīklu “Apollo Grupas” paspārnē Baltijā vadīs Marius Stonkus, kuram ir pieredze dažādu starptautiska mēroga uzņēmumu vadīšanā. Viņa pārraudzībā īpašu uzmanību plānots veltīt arī jauno un esošo darbinieku apmācībām ārzemēs pie nozares vadošajiem profesionāļiem, un jau tuvāko gadu laikā iecerēts izveidot apmācību centru arī uz vietas Baltijā, kur klientu apkalpošanas standartus apgūs kā viesmīļi un maiņu vecākie, tā arī restorānu menedžeri un to asistenti. Primāri jaunus restorānus paredzēts atvērt galvaspilsētās, taču Stonkus optimistiski skatās arī uz paplašināšanos tuvākos un tālākos reģionos citviet Latvijā un Baltijā.

“KFC ir spēcīgs starptautisks zīmols, kas šobrīd visā pasaulē piedzīvo strauju attīstību, ik gadu atverot vairākus tūkstošus jaunu restorānu vairāk nekā 136 valstīs, un ir liels prieks, ka tie kļūst aizvien pieejamāki arī Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Mūsu mērķis ir apmeklētājiem piedāvāt lielisku servisu un vienmēr garšīgas maltītes, ko baudīt gan ikdienā, gan īpašās reizēs. Kopā ar Yum! Brands (KFC) “Apollo Grupai” pieder jau četri KFC restorāni Baltijā, un katrā no pilsētām mēs īpaši rūpējamies par to, lai ievērotu augstākos kvalitātes standartus, investējot uzņēmuma darbinieku izaugsmē un pagatavojot ēdienus pēc to oriģinālajām receptēm, lai KFC būtu vieta, kur atgriezties un arī būvēt veiksmīgu karjeru. Cilvēki vienmēr būs mūsu prioritāte,” komentē KFC izpilddirektors Baltijas valstīs Marius Stonkus.

Paredzēts, ka arī Latvijā pirmais KFC restorāns, kas atrodas Vecrīgā, tuvāko mēnešu laikā tiks atjaunots un pielāgots jaunajam interjera un servisa kvalitātes konceptam. Šobrīd KFC Baltijā nodrošina darba vietas 130 darbiniekiem, bet jau tuvāko trīs gadu laikā tās plānots palielināt līdz pat 800 vairāk nekā 20 jaunos ātrās ēdināšanas tīkla restorānos. Tāpat jau drīzumā ar pirmo jaunā koncepta KFC restorānu “Apollo Grupa” plāno ienākt arī Igaunijas tirgū.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv