VID muitas amatpersonas atklāj 2880 litrus degvīna kravas automobilī

  • VID muitas amatpersonas atklāj 2880 litrus degvīna kravas automobilī

Publicēts: 12:05 10.05.2021 Pievieno notikumu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Ventspils ostā, novērsa 2880 litru degvīna nelegālu pārvietošanu. Alkoholiskais dzēriens bija noslēpts kravas automobilī ar metāla konstrukciju kravu. 

Vakar, 5.maijā, pārbaudot kādu Lietuvā reģistrētu kravas automobili pirms tās uzbraukšanas uz prāmja, kas kursē no Ventspils uz Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu, muitas amatpersonas atklāja, ka kravā atrodas dokumentos nenorādīta prece - alkoholiskie dzērieni. Saskaņā ar pavaddokumentiem kravā tika vestas metāla konstrukcijas. To bija paredzēts nogādāt Norvēģijā.

Padziļinātās kontroles laikā muitas amatpersonas konstatēja, ka piekabes priekšējā daļā ir novietotas kastes, kurās atradās alkoholiskie dzērieni trīs litru tilpuma tetrapakās bez akcīzes nodokļa markām. Kontroles rezultātā tika izņemti 2880 litri degvīna “JELCIN VODKA”.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietas materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

Autors:

vid.gov.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv